De som gikk på tid:
J 12 år, Vårin Vedaa Pederson - 11.45 (2,5km)
G 12 år, Erling Brænd - 10.48 (2,5km)
J 13 år, Eldri Vårin Stenbakken - 9.54 (2,5km)
J 14 år. Ida Brænd - 19.02 (5km)
Vilde Strand - 20.15 (3,5km)
G 14 år. Lars Laurenstz - 17.25 (5km)
J 15 år. Signe Westgaard Hagen - 17.12 (5km)
Signi Stenbakken - 13.48 (3,5km)
Senior: Håvard Sundberg - 25.53
Gunnar Austeng - 31.09
Odd Arild Strand - 31.16
]]>Jenter 1 runde:
Eldri Vårin Steinbakken 12 år 14.24
Signy Austeng 12 år 14.35
Linea Våler 13 år 14.50
Menn senior/veteraner 4 runder:
1. Morten Buchholdt 31.24
2. Sverre Grønvold 32.31
3. Håvard Sundberg 32.56
4. Eirik Messelt 33.05
5. Martin Grønvold 33.10
6. David Rieger 33.47
7. Gunnar Austeng 37.18
Totalt 40 deltagere, hvorav 14 på tidtaking og 26 barn i fellestart uten tidtaking. 11 år og eldre gikk tidtaking med intervallstart. Stilarten var fristil.
2km
G 11: Erling Brænd 14:30
J 12: Eldrin Vårin Steinbakken 12:04
Signy Austeng 15:58
J 13: Ida Brænd 13:12
Ada Buchholdt 17:09
Vilde Strand 17:35
J 14: Signe Westgaard Hagen 9:30
Signi Stenbakken 9:39
Menn 5km
Audun Sandklev 17:24
Menn senior/veteran 10km
David Rieger 29:20
Morten Buchholdt 29:40
Sverre Grønvold 31:12
Gunnar Austeng 35:15
Bjørn Grønvold 38:32
Totalt 40 deltagere, hvorav 14 på tidtaking og 26 barn i fellesstart uten tidtaking. 11 år og eldre gikk tidtaking med intervallstart. Stilarten var fristil.
2km
G 11: Erling Brænd 14:30
J 12: Eldrin Vårin Steinbakken 12:04
Signy Austeng 15:58
J 13: Ida Brænd 13:12
Ada Buchholdt 17:09
Vilde Strand 17:35
J 14: Signe Westgaard Hagen 9:30
Signi Stenbakken 9:39
Menn 5km
Audun Sandklev 17:24
Menn senior/veteran 10km
David Rieger 29:20
Morten Buchholdt 29:40
Sverre Grønvold 31:12
Gunnar Austeng 35:15
Bjørn Grønvold 38:32
2016Eiril Sandberg
Emma Sandberg Opphus
Adina Øvergaard
Nora Messelt
2014Gina Strand
2013Erlend Strand
Eydis Stenbakken
Ingvild Sandberg
Sander Buchholdt
2012Maria Othelie Bielek
Malena Våler
Julie N. Ruud
2011Emilie Mellemstuen
Sjur Strand
Erlend Øvergaard
2010Simen Strand
Herman Laurentz
2009Eldri Vårin Stenbakken3 runder, 19:13
2008Andreas Øvergaard2 runder,15:40
Lars Laurentz3 runder, 19:15
2007Signe W. Hagen3 runder,14:37
Signi Stenbakken3 runder,15:40
2001David Rieger7 runder,28:35
SeniorAnders Laurentz4 runder,17:21
Martin Grønvold7 runder,25:13
Sverre Grønvold7 runder,25:18
Håvard Sundberg7 runder,26:14
Bjørn Grønvold7 runder,29:43
Gunnar Austeng7 runder,32:27
]]>
1. Morten Buchholdt 27.26
2. Håvard Sundberg 28.30
3. Sverre Grønvold 28.32
4. David Rieger 29.34
5. Martin Grønvold 30.02
6. Bjørn Grønvold 31.20
7. Gunnar Austeng 34.09
8. Audun Sandklev 38.08
Av de som gikk på tid:
Signe Westgaard Hagen 10.45, f. 2007
Signi Stenbakken 13.27, f. 2007
Menn jr. (4 runder)
1. David Riger 29.00
2. Audun Sandklev 31.13
Menn senior (4 runder)
1. Morten Buchholdt 26.30
2. Håvard Sundberg 27.19
3. Bjørn Grønvold 30.26
4. Tord Busterud 31.02
5. Severin Myrbakken 32.09
Start nr Født år Navn Tid
2014
13 Gina Strand
2013
11 Ingvild Sandberg
16 Eydis Stenbakken
22 Erlend Strand
2012
19 Maria Othelia Heggstad Bielek
6 Linnea Rønningen
2011
24 Erlend Øvergaard
20 Ida Johansen Flugsrud
23 Sjur Strand
9 Emilie Mellemstuen
10 Amelia Vestad
2010
14 Simen Strand
1 Herman Laurentz
2 Sondre Øien
2009
17 Eldri Vårin Stenbakken
21 Audun Johansen Flugsrud
3 Signi Monsen Austeng
5 Andrine Rønningen
2008
15 Vilde Strand
4 Ada Buccholdt
2007
31 Signe Westgaard Hagen 12:30
18 Signi Stenbakken
2006
7 Astrid Baarstad
2004
8 Ingeborg Baarstad
32 Haaken W Hagen 19:05
30 Aksel B Andresen 11:43
2000
66 Audun Sandklev 17:25
2001
67 David Rieger 34.54
1999
65 Sverre Grønvold 31.17
Senior
60 Pinehas Austeng 41.06
62 Morten Buccholdt 31.06
64 Tord Busterud 35.10
68 Gunnar Austeng 39.37
63 Ingunn Andreassen 35.24
Trim uten tidtaking:
12 Gunn Eli Rønningen
15.02.2018 Fristil fellessstart
Start nr Født år Navn Tid
2014
18 Gina Strand x
2013
23 Ingvild Sandberg x
22 Eydis Stenbakken x
26 Erlend Strand x
2012
10 Maria Othelia Heggstad Bielek x
6 Malena Våler x
29 Henrik Andersen Øvergaard x
15 Mathea Holen Monsbakken x
16 Sigurd Halvorsen Eriksen x
2011
28 Erlend Øvergaard x
11 Ida Johansen Flugsrud x
27 Sjur Strand x
3 Emilie Mellemstuen x
4 Monika Mellemmoen x
2010
40 Erling Brænd x
19 Simen Strand x
24 Herman Laurentz x
2 Sondre Øien x
17 Hanna Halvorsen Eriksen x
2009
7 Vilde Austeng x
21 Eldri Vårin Stenbakken x
12 Audun Johansen Flugsrud x
2008
20 Vilde Strand x
41 Ida Brænd x
1 Ada Buccholdt x
5 Linnea Våler x
25 Lars Laurentz x
2007
30 2 runder Signe Westgaard Hagen 13:02
33 2 runder Lucas Rieger 15:00
2006
8 Trim Simen Austeng x
13 Trim Astrid Baarstad x
9 Trim Tobias Negård x
2004
14 Trim Ingeborg Baarstad x
31 3 runder Haaken W Hagen 16:07
32 2 runder Aksel B Andresen 14:08
2000
59 Audun Sandklev 32:42:00
2001
71 David Rieger 31:28:00
1999
63 Sverre Grønvold 31:27:00
69 Thomas Kort 33:21:00
Junior
64 Martin Grønvold 30:15:00
Senior
65 Bjørn Grønvold 33:10:00
60 Morten Buccholdt 31:27:00
66 4 runder Ole Arne Hagen 20:46:00
70 Odd Arne Ås 34:47:00
Trim
62 Monica Austeng x
67 Adam Bielek x
42 2 runder Eline Stenvoll x
72 Åse Mari Mellemmoen x
73 Nina Våler x
74 Anne Stenvoll x
]]>Lysløyperenn 01.02.2018 Klassisk fellesstart
Start nr Født år Navn Tid Betalt
2014
14 Gina Strand x x
2013
9 Ingvild Sandberg x x
7 Eydis Stenbakken x x
2012
2 Tomine Austad x x
5 Malena Våler x x
2011
18 Erlend Øvergaard x x
Ida Johansen Flugsrud
2010
10 Erling Brænd x x
15 Simen Strand x x
12 Herman Laurentz x x
4 Sondre Øien x x
2009
3 Nicoline Austad x x
13 Vilde Austeng x x
8 Eldri Vårin Stenbakken x x
2008
16 Vilde Strand x x
11 Ida Brænd x x
1 Ada Buccholdt x x
6 Linnea Våler x x
17 Andreas Øvergaard x x
2007
38 Signi Stenbakken 21:32 x
35 2 km Signe Westgaard Hagen 12:28 x
2006
42 2 km Simen Austeng 12:22 x
40 Astrid Baarstad x x
41 2 km Tobias Negård 15:41 x
2004
36 4 km Haaken W Hagen 19:31
37 Aksel B Andresen x x
39 Ingeborg Baarstad x x
2000
68 Audun Sandklev 34:50:00 x
2001
69 David Rieger 33:28:00 x
1999
65 Sverre Grønvold 30:05:00 x
70 Thomas Kort 33:36:00 x
Junior
64 Martin Grønvold 29:26:00 x
Senior
66 Bjørn Grønvold 33:00:00 x
62 Morten Buccholdt 30:22:00 x
63 Jarle Johansen 34:57:00 x
67 Odd Arne Ås 35:43:00 x
J 11å 2kmr: 1. Signe Westgaard Hagen 12.17
G 14år 5km: 1. Haaken Westgaard Hagen 18.46
Mjr 10km: 1. Martin Grønvold 29.03
2. David Rieger 29.04
3. Sverre Grønvold 31.05
4. Audun Sandklev 31.34
5. Thomas Kort 32.56
Senior 10km: 1. Håvard Sundberg 29.02
2. Morten Buchholdt 29.59
3. Bjørn Grønvold 33.04
Resultater av de som gikk med tidtaking:
J-11 år: Signe Westgaard Hagen 12.53
Signi Stenbakken 19.34
G-17: David Rieger 39.05 (staking)
M 19/20: Sverre Grønvold 34.14
Thomas Kort 43.24 (staking)
M senior: Gunnar Austeng 40.22 (fristil)
Severin Myrbakken 40.42
]]>
1. David Stefan Rieger 26.25 5.54-6.31-6.32-7.27 fristil
2. Martin Grønvold 31.20 7.00-7.37-7.47-8.56 klassisk
3. Jarle Johansen 34.01 7.42-8.25-8.20-9.34 klassisk
Audun Sandklev 37.10 8.58-8.42-9.30-9.00 + 7min tillegg
Thomas Kort 37.40 8.44-9.27-9.27-9.32 + 10min tillegg
]]>Torsdag 24.08.17 Koppang skole:
Lang løype:
Mellomlang løype:
Kort løype:
Thorer Ruud 23.11
Resultater 31.08.17 Snuplass innenfor trafostasjon:
Lang løype:
Mellomlang løype:
Arrangør var Morten Buchholdt som med dette har lagt ut sine to første løyper. Fine løyper, og artige dueller.
]]>